آراد برندینگ
خانه / آنغوزه /  مرکز فروش شیره آنغوزه در بازار ایران

 مرکز فروش شیره آنغوزه در بازار ایران

مرکز فروش شیره آنغوزه در بازار ایران

مرکز فروش شیره آنغوزه در بازار ایران تولید شده در شهرهای استان خراسان جنوبی و خراسان شمالی از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه خرید و فروش آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و صادرات انواع آنغوزه خشک و شیره آنغوزه سال 99 و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranherbsupplier.com  تماس بگیرید.

 

نام و مزاج

در زبانهای محلی و گویش های متفاوت هر منطقه انغوزه یا همان آنغوزه  نام های مختلفی دارد از جمله در گویش اصفهانی انگشت کنده و به هندی هینک نامیده می شود و طبیعتی گرم و خشک دارد.

گیاه شناسی آنغوزه :

 

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲/۵ متر می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

صادرات فله‌ ای آنغوزه از خراسان جنوبی

به نقل از خبرگزاری ایرنا :

خراسان جنوبی با تولید سالانه 60 تن آنغوزه یكی از مهدهای تولید این گیاه در كشور است، اما استفاده از پتانسیل این گیاه دارویی با چالش هایی همچون خام فروشی، بسته بندی و عرضه نامناسب، قاچاق و كاهش تولید بر اثر خشكسالی مواجه است.

سان رایز پیشرو در تامین شیره آنغوزه و اعلام قیمت فروش شیره آنغوزه در بازارایران ، در انواع مختلف می باشد .

شیره آنغوزه شیره گیاهی است كه با تیغ زدن ریشه یا قسمتی از پایین ساقه و یا قطع ساقه گیاه مولد شیره آنغوزه از ناحیه یقه گیاه خارج می شود و معمولا در طول تابستان برداشت می شود و به 2 صورت كشته ( خشك شده) و شیره ( صمغ ) در بازار عرضه می شود.
وجود بیش از 1300 نوع گیاه خودرو در دل كویر و بیابان های خراسان جنوبی سرمایه ای عظیم از نعمت های خدادادی است كه آنغوزه یكی از با ارزش ترین این گیاهان دارای اثر دارویی و درمانی است.

 

تعیین قیمت فروش شیره آنغوزه در بازار ایران بستگی به میزان برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت می باشد . هر چند که عوامل تعیین کننده بسیاری در قیمت فروش شیره آنغوزه در بازار ایران سال 99 نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی  آنغوزه می باشد.

انواع انغوزه

بطور کلی دو نوع گیاه آنغوزه داریم که یک نوع آن خوشبو است و نوعی دیگر بد بو است و نوع بدبو در ایران پرورش می یابد و غالبا  مصرف درمانی دارد.

انواع شیره آنغوزه

 • نوع اشکی یا دانه ای

اولین برداشت شیرابه ای بدون مقطع گیاهی نوع اشکی است. این نوع شیره مرغوبترین و نادرترین نوع آنغوزه است که ظاهری غالباً مسطح و بیضوی و اندازه فندق است و به صورت طبیعی از ساقه گیاه و به مقدار کم خارج می شود ونرم و بدون خاک و خاشاک است.

این نوع شیره سریعا در مجاورت هوا اکسیده و تیره می شود و سپس به رنگ بنفش و بعد از آن قرمز- قهوه ای در می آید و در صورت شکسته شدن مقطع آن سفید مایل به زرد یا گلی رنگ می شود .

 • نوع توده ای

روش تهیه این نوع بصورت زیر است هنگامی که یقه گل را بعد از مراحل آماده سازی گیاه تیغ می زنند از محل زخم شیره ای به رنگ زرد قرمز، قهوه ای و خاکستری قهوه ای خارج می شود. این شیره سفت تر و ناخالص تر از نوع اشکی است و ممکن است در آن کاه و حتی قطعات ریشه و خرده های برگ یافت گردد و به لحاظ کیفی و قیمتی ارزش پایین تری نسبت به نوع اشکی آن دارد.

 

 

ویژگیهای داروئیشیره آنغوزه : 

 

 • مقوی معده و بادشکن است
 • تخم آن ادرار آور است
 • پادزهر هر نوع نیشی است
 • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 • تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین
 • محرک نیروی جنسی استو باعث افزایش انگیزه جنسی در زنان می شود و از مشکل انزال زودرس تا حد زیادی جلوگیری می کند.
 • این ماده باعث کاهش چروک ها ، خطوط ریز و لکه های سنی صورت می شود.

ü     موارد منع مصرف

 • برای زنان در دوران بارداری و شیردهی نهی شده است.
 • کودکان نیز بهتر است انغوزه نخورند.
 • در بعضی افراد ممکن است مصرف زیاد آن موجب اسهال، نفخ، سوزش هنگام ادرار، سوزش معده، سردرد، گیجی و تشنج شود.

شرکت بازرگانی سان رایز مفتخر است همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه مناسبترین قیمت   فروش شیره آنغوزه در بازار ایران در کنار خریداران آنغوزه باشد تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد

مرکز فروش شیره آنغوزه در بازار ایران و سان رایز :

برای اطلاع از قیمت فروش شیره آنغوزه در بازار ایران و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید .

خاکشیر – خرید خاکشیر زرین – فروش خاکشیر زرین همدان – قیمت خرید و فروش خاکشیر نیشابور – قیمت خاکشیر – قیمت فروش هر کیلو خاکشیر – قیمت خاکشیر زرین  – قیمت خاکشیر زرین همدان  – قیمت خاکشیر زرین نیشابور – قیمت روز خاکشیر زرین  – خاکشیر تمیز

 

فروش عمده کتیرا – قیمت فروش هرکیلو کتیرا – خریدار عمده کتیرا – فروشنده و خریدار کتیرا – خریدوفروش کلی و جزئی کتیرا در اینترنت – فروش کتیرا  – قیمت فروش کلی کتیرا در بازار ایران -خرید کتیرا – قیمت کلی کتیرا در بازار تهران – قیمت خرید کتیرا کلی – صادرات کتیرا خشک

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ