آراد برندینگ
خانه / کتیرا / آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99 بصورت عمده  به میزان تولید و میزان عرضه و تقاضا و نیز به نحوه عرضه این محصول در بازارهای تجاری داخلی و خارجی بستگی دارد . در بازرگانی سان رایز امکان تامین آسان و با کیفیت این محصول از طریق ارائه خدمات فروش و حمل آسان برای مشتریان و تماس آسان در فضای مجازی فراهم شده است .

کاربرد کتیرا در صنایع و فواید استفاده از آن :

از جمله کاربرد ها و محصولات کتیرا استفاده ی بسیار زیاد آن بعنوان  مواد اولیه در صنعت داروسازی و شرکتهای  آرایشی و بهداشتی است . اما مهم تر از آن شاید، بهره گیری از کاربرد ها و محصولات کتیرا، در علم داروسازی امروزی است . امروزه از کتیرا جهت تهیه انواع موسیلآژ و دیگر انواع امولسیون است، که کارکرد بسیار مهم و قابل توجهی در تعلیق گرده های دارویی غیر حلّال در آب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از دیگر کاربردهای کتیرا  در طب سنتی باید به خاصیت ملّین بودن این گیاه در داروهای گوناگون اشاره کرد .

همچنین می توان به از بین بردن میکروب های معده و تقویت آن اشاره نمود. طبع سرد کتیرا سبب می شود ، که این ماده به عنوان یک معتدل کننده ی گیاهی در این نوع به حساب آید.

مسهل بودن و خواص این گیاه دارویی در درمان دل درد های موضعی، از دیگر کاربرد ها و محصولات کتیرا، می باشد که آن را در طب نوین نیز به یک ماده اصلی جهت مداوای این بیماری ها، در قالب انواع داروهای امروزی ، تبدیل نموده است.

میزان صمغ و واسکوزیته انواع کتیرا از طریق آزمایش مشخص و بوسیله نمره بندی آن به لحاظ قیمت، ارزشگذاری می شود .

برای اطلاع از آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99 می توان از طریق ارتباط با بازار این شهر به قیمت روز کتیرا دست یافت .

صمغ گیاه کتیرا  که از گیاهی بنام گون بدست می آید به عنوان یک محصول کارآمد می تواند دارای خواص و فواید بسیار زیادی باشد که استفاده از آن برای درمان برخی بیماری ها در طب سنتی توصیه می شود.

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99 :

آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99 در بازار بر اساس فاکتورهای متعدد و متفاوتی تعیین می شود. میزان صمغیت و واسکوزیته و همچنین کیفیت باطنی و ظاهری عرضه این محصول جزو مهمترین پارامترهای تعیین قیمت این محصول در بازار است.

هزینه‌ های برداشت ، مقدار برداشت و مقدار تقاضا در بازار با توجه به تنوع کیفی کتیرا فاکتورهای اساسی در تعیین قیمت این محصول می باشد .

جهت اطلاع از آخرین قیمت هر کیلو کتیرا مفتولی در سال 99 و همچنین آخرین قیمت کتیرا خرمنی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل نمائید .

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ