آراد برندینگ
خانه / کتیرا / جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی در بازرگانی سان رایز و اغلب محصولات گیاهی دیگر بویژه کتیرا مفتولی به عواملی همچون مقدار برداشت استحصال در فصل ، میزان بارندگی سالانه در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد.

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی توسط بازرگانی سان رایز دارای بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت

 کتیرا خرمنی یکی از بهترین انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا خرمنی با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

به همین دلیل جدیدترین قیمت کتیرا خرمنی که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری ساده تری نسبت به نوع مفتولی دارد و با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا  نسبت به کتیرا مفتولی محدود نمی باشد  قیمت خرید و فروش این نوع کتیرا ( کتیرا خرمنی ) ارزانتر از گونه کتیرا  مفتولی تعیین می گردد .

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت خرید و فروش می باشد .فاکتور دیگری که در اعلام جدیدترین قیمت کتیرا خرمنی تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، خرمنی ، میخی و … عرضه می شود .

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت خرید ایفا می کنند

جدیدترین قیمت کتیرا خرمنی ایرانی بسیار با کیفیت در بازرگانی سان رایز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا ، نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت خرید و فروش انواع کتیرا ایفا می کنند. ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید و فروش کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

 جدیدترین قیمت کتیرا خرمنی را از کجا بپرسیم ؟

برای اعلام جدیدترین قیمت کتیرا خرمنی عوامل چندی دخالت دارد از جمله : رنگ و شفافیت ، زمان برداشت ، دوره برداشت و نوع گون و نهایتا شرایط اقلیمی و جوی مکان رشد گون همه این عوامل در کیفیت صمغ و میزان واسکوزیته استحصال از کتیرا تاثیرگذارند .

عوامل دیگری که بازرگانی سان رایز ، برای تعیین جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز در هر تناژی امکان پذیر است و خریداران محترم می توانند با بالا بردن مقدار و تناژ خریدشان از تخفیف و قیمت مناسب برخوردار شوند .

جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی

بازرگانی سان رایز با فراهم آوردن امکان خرید و فروش کتیرا بویژه با اعلام جدیدترین جدید ترین قیمت کتیرا خرمنی، بر بستر اینترنت تهیه ی کتیرا را برای شما مخاطبان و مشتریان عزیز ، به راحت ترین حالت ممکن تبدیل کرده است و کافی است با مراجعه به یکی از وب سایت های ما ، هر نوع کتیرا را در هر حجمی و میزانی سفارش دهید.

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ