آراد برندینگ
خانه / انجیر خشک / قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99

قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99

قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99 :

در بین انواع مختلف انجیر ، انجیر صدیک با کیفیت بالای خود از مشتری خاص خود برخوردار است از این رو قیمت انجیر خشک صدیک ایرانی در بازار سال 99 از دیگر انواع انجیر دهن بسته بیشتر است.

دسترسی به

قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99 در اینترنت از طریق ارتباط با فروشندگان اینترنتی انجیر امکان پذیر می باشد . هرچند که تعیین قیمت انجیر خشک ایرانی در بازار مجازی کار ساده ای نیست و  قیمت انجیر در فضای اینترنت دارای ابهام می باشد.

قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99

بافت شیرین و منحصر به فرد موجود در انجیر خشک استهبان ، این میوه را به یک انتخاب دلچسب برای داشتن یک میان وعده خوشمزه و سالم تبدیل کرده است.

 

گیاه شناسی انجیر :

درختان انجیر غالبا دارای برگ‌های پهن و پنجه‌ای با ظاهر ناصاف و خشن و منقسم به ۳ تا ۵ تقسیم عمیق می‌باشد. قسمتی که به عنوان میوه انجیر شناخته شده و مورد تغذیه قرار می‌گیرد، در حقیقت میوه نبوده بلکه زائده گلابی شکلی است که گل‌های انجیر به تعداد زیاد در داخل آن قرار گرفته و مواد قندی در این زائده جمع می‌شود.

از نظر تقسیم‌بندی، درخت انجیر دو دسته غیر خوراکی و خوارکی را شامل می‌شود. نوع غیر خوراکی در واقع درخت نر بوده که به‌نام «بر» معروف است و زمستانه، بهاره و تابستانه دارد و از نوع بهاره آن برای گرده افشانی یا به‌اصطلاح «بردهی» انجیر خوراکی استفاده می‌شود.

قیمت انجیرخشک صدیک در بازار سال 99

زمان انجیر دهی و برداشت :

ثمردهی درخت انجیر به شدت به شرایط آب و هوا و خاکی وابسته است. اولین میوه‌های این درخت معمولا در سال دوم یا سوم پس از کاشت نمایان می‌شود و شروع باردهی مناسب درخت نیز در ۵ تا ۱۰ سالگی خواهد بود. محصول سالیانه هر هکتار انجیرکاری در باغ‌های خوب و در زمانی که درخت‌های آن در حداکثر باردهی هستند حدود ۴ تا ۵ تن محصول خشک می‌باشد.

سان رایز با ارائه قیمت انجیر صدیک ایرانی در بازار و در سال 99 و فروش انجیر صدیک با کیفیت تضمین کننده معامله ای سودمند برای خریداران خود می باشد .

با توجه به کیفیت بالا و خواص بی نظیر این میوه خشک که به صورت تازه و خشک مصرف می شود در هر دو حال سرشار از فیبر، ویتامین و آنتی‌اکسیدان‌ها  است. انجیر خشک یک منبع تغذیه ای مهم شناخته شده است چرا که به طور طبیعی مقدار زیادی از ویتامین C، ویتامین K، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و فیبر را به خود اختصاص می دهد.

خواص کم نظیر انجیر خشک باعث شده است که این محصول در بازار خشکبار از خریداران بسیاری در داخل کشور و خارج از کشور بویژه کشورهای اروپائی داشته باشد . از این رو همچون سالهای گذشته قیمت انجیر خشک ایرانی بویژه از نوع صدیک آن در بازار ایران و تهران در سال 99 می تواند از افزایش برخوردار باشد .

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ