آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

کاربرد های موسیر خشک و تاثیر آن بر قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران . بیشترین کشت آن  در کدام کشور بوده است ؟

کاربرد های موسیر خشک علاوه بر خواص این گیاه ، آن را به یکی از پرمشتری ترین و پرمخاطب ترین، گیاهان سنتی ایران تبدیل نموده است . آن چه که از اسناد تاریخی بر می آید این است که موسیر خشک گیاه بومی بسیار خاصی است، که بومی کشورهای غرب آسیا است .

کاربرد های موسیر خشک در هر یک از این کشور ها با یکدیگر متفاوت است و در انواع متفاوتی نیز وجود دارد . گفته می شود که اولین کشوری که در آن موسیر به دلیل خاصیت های مهم  موسیر کاشت می شده است، سرزمین فلسطین بوده است که با شناخت این خاصیت های موسیر خشک ، و خواص منحصر به فرد آن این گیاه راه خود را در کشورهای دیگر نیز هموار نموده و کشورهایی مانند آمریکا نیز امروز، با کاشت این گیاه، از کاربرد های موسیر خشک و خواص بسیار آن بهره می برند .

بهره گیری از کاربرد های موسیر خشک درلبنیاتی مانند ماست

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

در کشور ما نه در گذشته و نه در حال حاضر موسیر کشت نمی شود ، و در فصل هایی از سال این گیاه با خواص زیادی که دارد، به صورت وحشی در برخی از نقاط و کوهستان های کشور می روید  که اصطلاحا و بطور رایج از آن به موسیرکوهی یاد می شود و یکی از رایج ترین نوع موسیرهای مورد استفاده در بازار و شرکتهای تولید کننده لبنیات می باشد .

نکته مهم قابل اشاره این است که موسیر خشک موجود در بازار ایران ، علیرغم اینکه این ضعف را که کاشت علمی آن در کشور وجود ندارد و نمی توان منکر این واقعیت شد، اما از ارگانیک ترین و بهترین نمونه های این گیاه در جهان است .

کاربرد های موسیر خشک  در ایران :

کاربرد های موسیر خشک در ایران متنوع است. چه به لحاظ مصارف خانگی یا کارخانه ای برای ساخت محصولات متفاوت لبن و غیر لبنی همچون تهیه اسانس و کاربردهای دارویی و بهداشتی و در نهایت چه به عنوان یکی از گیاهان دارویی که شفا دهنده ی بسیاری از بیماری ها است .

اما مهم ترین کاربرد های موسیر خشک ، در ایران در ادامه مطلب به صورت خلاصه از طرف شرکت سان رایز، یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان اینترنتی این گیاه در ایران ، برای آشنایی بیشتر مخاطبان و مشتریان بیان می گردد :

یکی از مهم ترین موارد استفاده از موسیر خشک در صنعت ترشی جات می باشد .

بهره گیری از ویژگیهای موسیر خشک در صنعت لبنیات مانند ماست موسیر می باشد .

استفاده دارویی از موسیر خشک در طب سنتی

بهره گیری از کاربرد های موسیر خشک به عنوان چاشنی غذایی

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران
قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

بازرگانی سان رایز با در نظر گرفتن اهمیت ویژه گیاهان داروئی تولید شده کشورمان بویژه خواص و کاربردهای موسیر خشک سعی در معرفی این محصولات گیاهی  و ایجاد بازار فروشی پر رونق برای این محصولات داشته است .

چنانچه می خواهید از قیمت خرید و فروش موسیر خشک در بازار ایران مطلع شوید کافی است با مشاورین فروش ما فورا تماس حاصل نمائید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران : قیمت خرید و فروش مویز …

آراد برندینگ