آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران :

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران بدلیل وارداتی بودن این محصول دارای فاکتورهای متعددی است از جمله میزان واردات و قیمت روز ارز .

کشمش مویز که از نوع انگور شاهانی یاهمان انگور سیاه تهیه می شود. بیشتر در کشورهای آسیایی از جمله ازبکستان ، ترکیه ، افغانستان و ایران تولید می شود البته مویز استحصال شده در هر کشور ویژگیهای منحصربفرد خود را دارد .

 

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

کشمش مویز هم از نظر رنگ، سایز و مزه و طعم با دیگر انواع کشمش مویز متفاوت است.

کشمش مویز در دو نوع بی دانه و با دانه موجود می باشد که نوع بی دانه آن در بین مصرف کنندگان بیشترین خریدار را به علت اذیت نشدن دندان ها دارد.

لازم به ذکر است که کشمش مویز براثر خشک شدن خاصیت خود را از دست نمی دهد بلکه خاصیت آن تا 5 برابر بیشتر می شود.

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران ودیگر بازارهای مصرف کننده براساس همین ویژگی ها و معیارهای اشاره شده در بازار مصرف تعیین می شود .

معمولا از کشمش مویز در ترکیب آجیل شیرین یا تمام مغز شیرین استفاده می شود که این آجیل نیز جزء محبوب تر نوع آجیل های موجود در بازار خشکبار می باشد.

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

طبق آخرین تحقیقات بعمل آمده و آزمایشات صورت گرفته بر روی انواع محصولات خشکباری بویژه مویز اطلاعات زیر در رابطه با کشمش مویز  بدست آمده است : مصرف 100گرم کشمش مویز حاوی 283کیلو کالری انرژی می باشد که در این بین با مصرف کشمش مویز ویتامین های B6 , A , C ، کلسیم، آهن، منیزیم ، پتاسیم ، کربوهیدرات را جذب می نمایید.

کشمش مویز به دلیل برخورداری از میزان بالای آنتی سیانین ( عامل رنگ سیاه انگور) باعث جلوگیری از بروز آلزایمر در سنین بالا می شود .

آنچه مسلم است مصرف کشمش مویز برای درمان کم خونی بسیار موثر است. از همین رو مصرف روزانه مویز در بین افشار مختلف رایج شده است و همین میزان از مصرف در تعیین قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران  بعنوان یک بازار فعال خشکبار بویژه در بازار تهران تاثیر بسزائی داشته است .

قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران

بازرگانی سان رایز یکی از مراجع اعلام قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران می تواند در کنار تجار و کسبه عزیز در جهت تامین و فروش مویز باشد .

از آنجا که قند موجود در کشمش مویز از نوع فروکتوز می باشد که برای جذب آن نیازی به انسولین نیست و افراد دیابتی می توانند از آن به راحتی استفاده نمایند.

حهت اطلاع از قیمت خرید و فروش مویز ازبک در بازار تهران می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران

قیمت خرید و فروش موسیر خشک در ایران کاربرد های موسیر خشک و تاثیر آن …

آراد برندینگ