آراد برندینگ
خانه / آنغوزه / قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99

قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99

قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99 :

بازرگانی سان  رایز یکی از مراکز آنلاین خرید و فروش انواع آنغوزه و مطلع کردن شما از اخرین قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99 می باشد .

شما میتوانید برای خرید و فروش آنغوزه و اطلاع از اخرین قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99 با مدیر فروش ما آقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید.

قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99

آنغوزه چیست ؟

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲/۵ متر می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

شیره آنغوزه شیره گیاهی است كه با تیغ زدن ریشه یا قسمتی از پایین ساقه و یا قطع ساقه گیاه مولد شیره آنغوزه از ناحیه یقه گیاه خارج می شود و معمولا در طول تابستان برداشت می شود و به 2 صورت كشته ( خشك شده) و شیره ( صمغ ) در بازار عرضه می شود.

قیمت آنغوزه تلخ صادراتی :

شرکتهای تامین کننده گیاهان داروئی با توجه به فاکتورهای متعددی همچون میزان برداشت ، هزینه های برداشت از جمله دستمزد کارگران ، میزان بارندگی در استانهای حاصلخیز آنغوزه و در نهایت میزان تقاضای بازار داخلی و خارجی قیمت صادرات آنغوزه تلخ را تعیین می کنند .

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99 و خرید و فروش و صادرات این محصول با ما در تماس باشید.

قیمت صادراتی آنغوزه در سال 99

خرید و فروش آنغوزه در بازرگانی سان رایز :

خرید و فروش آنغوزه یکی از حوزه های فعالیت بازرگانی سان رایز بوده و این  بازرگانی به عنوان یکی از صادرکنندگان آنغوزه محسوب می شود.

93 نفر در زمینه کاشت و برداشت گیاهان دارویی در حال فعالیت هستند که ارزش تولیدات  آن ها در سال گذشته بالغ بر 310میلیارد ریال بوده است.

جهت تماس با مشاورین ما و اطلاع از قیمت صادراتی آنغوزه سال 99 درکشورهای عربی و در بازارهای خارجی می توانید با  شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ